O chatě Javorka

Chata má 3 podlaží. V přízemí se nachází toaleta, infra-sauna, chodba s prostorem pro odložení lyží a dalšího sportovního vybavení.

Z tohoto patra se po schodech dostaneme rovnou do obývacího pokoje. Rozsáhlý obývací pokoj je vybaven sedačkou a křesly, televizí, rádiem a spoustou stolních her nabízejících možnost, jak si zpříjemnit společný večer. Sousední místností je jídelna pro 8 osob, která přímo navazuje na kuchyň. Kuchyň je plně vybavená (lednice, sporák s troubou, topinkovač, remoska, mikrovlnka, rychlovarná konvice). V tomto podlaží se nachází také koupelna, ta má dva vchody, přímý vchod z kuchyně, anebo z chodby. Je vybavena vanou a umyvadlem.

V druhém nadzemním podlaží jsou čtyři menší pokoje s jednotlivými vstupy z chodby a toaleta s umyvadlem. Pokoje jsou pro Vás připraveny již s povlečenými postelemi. Dva spolu sousedící pokoje mají také vstup na balkon, orientovaný na jihovýchod.

Před chatou, na prostorné terase se dvěma velkými stoly, je nainstalováno také osvětlení pro večerní posezení a je zde umístěn grill.

Od léta 2016 pro Vás připravujeme příjemné překvapení! Na nemalé zahradě kolem chaty máme v plánu umístit bazén, abychom Vám Váš letní pobyt ještě více zpříjemnili.

Parkování je možné přímo před chatou nebo na rozlehlém parkovišti v blízkosti.


Doporučujeme navštívit

  • Dlouhé Stráně klasickou cyklotrasou
  • Medvědí jeskyně Kletno ( Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie )
  • Starý uranový důl Kletno ( Stara kopalnia uranu w Kletnie )
  • Hrad Bouzov
  • Velké Losiny
  • Elektrárna Dlouhé Stráně - Jeseníky
Všechny informace čerpáme ze serveru www.turistika.cz toto je jen výtah z těch nejzajímavějších turistických tras, které jsme pro vás vybrali.
Dlouhé stráně
Hrad Bouzov

Okolí a výlety

Díky úžasné lokaci naší chaty, můžete navštívit spoustu atrakcí, zajímavých míst a zážitků v blízkosti Javorky


Atraktivity

V okolí naší chaty je spousta krásných míst, které si zaslouží Vaší návštěvu.

Více

Obsazenost

termíny obsazenosti naší chaty, které stále aktualizujeme, podívejte se sami, kdy si u nás můžete udělat rezervaci na krásný víkend či dovolenou

Více

Lyžarské centrum

V zimním období sníh a jeho kvalitu zaručuje zasněžovací systém a každodenní úprava sjezdovek. Areál poskytuje mnoho služeb.

Více
Přihlašte se
k našemu odběru

Zadejte Váš email a my Vám na něj pošleme aktuality hned z první ruky